Останні відгуки

  • не знаю, але мої знайомі їздили від цієї фірми у Швецію минулого року, повернулись дуже задоволені.
    більше 13 років тому
  • ніколи не беруть трубки!!! або зразу збивають!!! для чого тоді тел.для довідок якщо ніколи не можливо дозвонитись!!!
    більше 13 років тому
  • Гарний магазин-салон! Задоволенний обслуговуванням та якістю віконних конструкцій!
    більше 13 років тому
  • Меблі деревяні букові і досить якісно оброблені. Роблять також нестандарти під замовлення. Купляв на ТЦ Скриня (4-ий пов). Швидко зробили і якісно, задоволений і рекомендую
    більше 13 років тому
  • Дякую за фахову консультацію, зекономила купу часу та нервів! Хай щастить!
    більше 13 років тому
  • Здав ноут в ремонт , відремунтували, попав в круглу суму, пропрацював 2 тиждні і вмер, хоч і якусь гарантію дали знову місяць чекати...
    більше 13 років тому
  • я лікуюсь в лікаря гінеколога Копись дуже хороший лкар ... тільки почала лікування на безпдіддя і здаю аналізи
    більше 13 років тому
  • Дівчатка молодці! уважні та знають що порадити! купила в них краватку - дуже дякую вам!
    більше 13 років тому
  • Обслуговування погане. Персонал якийсь відморожений. Коли хотів купити об\'єктив, попросив дати зробити пару ...
    більше 13 років тому
  • Я прийду точно. Скажіть тільки дату і час
    більше 13 років тому
  • Постійно користуюсь послугами, претензій не маю
    більше 13 років тому
  • фотостудія Контраст на Городоцькій--професійні працівники,.роботою їхньою задоволена на 100%...швидко і красиво..дякую
    більше 13 років тому
  • Ніхто не піднімає трубку. Тому в цю аптеку не піду, чого туди іти, якщо не відомо, чи є там те, що мені потрібно. ...
    більше 13 років тому